ВІКНА ДЛЯ БАЛКОНА

Двері та вікна від виробника

Засклення балконів та лоджій

Лоджія або балкон – це невід’ємна частина житла, яка може використовуватися як квартирна тераса, місце для зберігання побутових речей або окрема кімната. На відміну від балкона лоджія має тільки фронтальне засклення, інші її стіни глухі і є частиною споруди. Балкон має тристороннє скління і являє собою майданчик, що виступає з площини стіни фасаду. Багато власників вирішують встановити саме алюмінієві вікна на балкон, оскільки вони відрізняються практичністю і довгим терміном служби.

Перш ніж замовити алюмінієві рами на балкон, важливо продумати кількість стулок, що відчиняються, щоб надалі було зручно мити вікна з боку вулиці. 

Ми пропонуємо якісні алюмінієві і пластикові вікна для балкона і лоджії, які гарантовано прослужать довгі роки і захистять ваш будинок від шуму, холоду, вітру та інших факторів зовнішнього середовища.

У нас можна замовити алюмінієве і пластикове скління для:

 • Лоджії – фасадна частина.
 • Г-подібної форми, що передбачає скління фронтальної і однієї бічної частини.
 • П-подібної форми зі склінням фронтальної частини і двох бічних.
 • Еркера, що являє собою радіусне скління.
 • Французького проекту, який являє собою розсувні пластикові вікна на балкон з розміром віконних секцій від підлоги до стелі. Ціна розсувних алюмінієвих вікон на балкон залежить від складності конструкції.

ВИДИ СКЛІННЯ БАЛКОНІВ

Теплий варіант

Це пластикові вікна на балкон, ціна яких, безумовно, вища, як порівняти з холодним варіантом, однак, при такому склінні вдається зберегти тепло навіть у період сильних морозів. Таке приміщення можна задіяти під кабінет або зону відпочинку. Дане скління передбачає використання алюмінієвого профілю 70 мм і двокамерного склопакета на вікна балкона в поєднанні з високоякісною фурнітурою. Теплий формат скління забезпечує високі показники енергозбереження та шумоізоляції, тому у вашому домі буде тепло та комфортно. 

Також тепле скління передбачає комплексне утеплення стін, підлоги і зовнішнього фасаду. 

У нас ви можете замовити пластикові вікна на балкон, ціна яких не вдарить по кишені, а якість при цьому буде на висоті.

ВИКЛИК ЗАМІРНИКА

Залиште номер телефону і ми відповімо на ваші запитання

  МОЖЛИВО ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

  Двері (1)

  Ворота (1)

  Вікна (55)

  Балкони (1)

  Алюміній (4)

  Аксесуари (7)

  ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

  iv1

  ЗАЯВКА

  зв’язуємось із замовником;

  розраховуємо орієнтовну вартість.

  iv2

  ЗАМІР

  виконуємо професійний замір виробу.

  iv3

  ДОГОВІР

  укладаємо договір на роботу;

  прописуємо вартість та строки виготовлення.

  iv4

  МОНТАЖ

  виготовлення та установка;

  отримуєте готові вікна та гарантійний паспорт на кожен виріб !

  ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ

  ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

  Залиште заявку і наш експерт зв'яжеться з вами та зробить попередній розрахунок робіт

   ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

   Які вікна вибрати для встановлення?

   Якщо ви плануєте використовувати цю зону тільки як сезонне приміщення, то вам буде достатньо алюмінієвих холодних вікон або ПВХ вікон у профілі 60 мм з однокамерним склопакетом. Якщо ж хочете використовувати приміщення цілий рік, то варто вибрати теплий варіант скління із пластику. Ми виготовляємо такі вікна для балкона з якісного та надійного профілю REHAU.

   Яку використовуєте фурнітуру для алюмінієвих та пластикових вікон?

   Ми працюємо переважно з фурнітурою австрійського бренду Maco, тому що продукція даного виробника відрізняється високою якість і практичність, що підтверджується роками успішної експлуатації. Також використовуємо моделі українського виробника Axor. Для розсувних систем, крім Maco, німецьку фурнітуру GU (Gretch Unitas) і Siegenia.

   Чи буде температура в приміщенні з холодним склінням вищою, ніж на вулиці?

   Алюмінієвий балкон з холодним варіантом скління розрахований тільки на захист від вітру, снігу, пилу і дощу, а не на збереження тепла, тому температура в приміщенні може бути вищою лише на пару градусів.

   Берете передоплату?

   Розмір передоплати становить від 50% перед запуском проекту. Також передбачена доплата за конструкції після готовності перед вивезенням і оплата за монтаж за фактом його виконання.