БАЛКОНИ ТА ЛОДЖІЇ ПІД КЛЮЧ

БАЛКОН «ПІД КЛЮЧ»

Що таке оздоблення лоджії під ключ? Це коли ви відпочиваєте, а фахівці компанії «Арка» виконують всі роботи зі скління лоджії пластиковими вікнами та утеплення її енергоефективними матеріалами. Повертаючись додому, ви бачите повністю готове для комфортного відпочинку приміщення, яке гармонійно вписується в загальний інтер’єр вашого житла. Наші фахівці виконають будь-який вид робіт, починаючі з масштабного панорамного скління лоджії і завершуючи фінішним оздобленням стін.

Різновиди оздоблення лоджії під ключ

ХОЛОДНЕ СКЛІННЯ

Якщо ж ви використовуєте такі прибудови тільки для зберігання речей або відпочинку у теплу пору року, оптимальним варіантом, з точки зору фінансових витрат, буде варіант холодного скління. Для цього підійдуть бюджетні варіанти ПВХ систем з 3-4 камерами та глибиною монтажа не більше 60 мм. Також, як варіант, можна замовити алюмінієве скління лоджії або балкону з використанням однокамерних склопакетів. Окрім невеликої вартості таких систем, слід відзначити їх невелику вагу, простоту монтажа та легкий догляд. До того ж, скління балконів та лоджій алюмінієвим профілем дозволить надійно захистити приміщення від впливу кліматичних факторів, потрапляння бруду та пилу.

ПЕРЕВАГИ ОЗДОБЛЕННЯ ЛОДЖІЇ ПІД КЛЮЧ

1828710

Економія часу і зусиль

При обранні варіанту оздоблення балконів та лоджій під ключ, ви покладаєте всі роботи на плечі професіоналів. Це означає, що вам не потрібно витрачати час і зусилля на пошук робітників, покупку матеріалів та керування процесом ремонту.

1828710

Гарантія якості

Фахівці, які займаються ремонтом «під ключ», мають досвід і знання, які дозволяють їм гарантувати високу якість виконання робіт.

1828710

Економія коштів

На перший погляд може здатися, що роботи «під ключ» коштують більше, ніж ремонт окремих елементів. Але в результаті це може виявитися більш вигідним. Чому? Професіонали можуть отримувати знижки на будівельні матеріали, а також вони знають, як ефективно використовувати ресурси. А це, в свою чергу, дозволяє уникнути зайвих витрат.

1828710

Мінімізація стресу

Ремонт — це безперечно стрес. Особливо, якщо ви вирішили робити його самостійно або керувати всіма аспектами його виконання. Оздоблення лоджії під ключ професіоналами дозволить уникнути стресу та витрати вільний час на виконання інших справ.

1828710

Зручність

Після завершення робіт «під ключ» ви зможете одразу насолоджуватися оновленою лоджією, не втрачаючи часу на фінішні операції.

ВИКЛИК ЗАМІРНИКА

Залиште номер телефону і ми відповімо на ваші запитання

  МОЖЛИВО ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

  Двері (1)

  Ворота (1)

  Вікна (55)

  Балкони (1)

  Алюміній (4)

  Аксесуари (7)

  Що входить до послуги «Балкон під ключ»

  1828710

  Демонтаж і видалення старих матеріалів — розбирання старих стін, підлоги, покриття та інших елементів, які потрібно замінити або видалити

  1828710

  Тепло- та гідроізоляція з метою збереження тепла та запобігання протіканню води при кліматичних опадах

  1828710

  Монтаж нових вікон і дверей, підлогового покриття, такого як плитка, ламінат, паркет, або інший варіант, який обере клієнт

  1828710

  Встановлення системи освітлення та розеток

  1828710

  Оздоблення стін і стелі — фарбування, обкладкою плиткою, панелями або іншими декоративними матеріалами

  1828710

  Встановлення меблів для зони відпочинку, а також декоративних елементів, які нададуть приміщенню власний стиль

  1828710

  Монтаж системи вентиляції для забезпечення притоку свіжого повітря

  1828710

  Декоративне оформлення балюстради і підвіконь, якщо вони є на вашій лоджі або балконі

  ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

  iv1

  ЗАЯВКА

  зв’язуємось із замовником;

  розраховуємо орієнтовну вартість.

  iv2

  ЗАМІР

  виконуємо професійний замір виробу.

  iv3

  ДОГОВІР

  укладаємо договір на роботу;

  прописуємо вартість та строки виготовлення.

  iv4

  МОНТАЖ

  виготовлення та установка;

  отримуєте готові вікна та гарантійний паспорт на кожен виріб !

  ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ

  ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

  Залиште заявку і наш експерт зв'яжеться з вами та зробить попередній розрахунок робіт

   ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

   Які системи обрати для оздоблення лоджії під ключ?

   Якщо ви плануєте відпочивати на лоджії чи балконі тільки у теплу пору року, оптимальним варіантом для скління будут алюмінієві системи з профілю Framex або Aluprof. У разі, коли ви хочете обладнати на балконі, наприклад, особистий кабінет чи домашню майстерню, вам не обійтись без енергоефективних ПВХ вікон з профілю Rehau.

   Який профіль краще вибрати у разі, якщо лоджія з'єднана з квартирою?

   У такому разі, в першу чергу, потрібно подбати про якісне утеплення. Саме тому для скління об’єднаних з квартирою лоджій ми радимо замовити ПВХ системи з профілю REHAU Euro Design 70, REHAU Brillant або REHAU Synego MD 80 мм.

   Чи можна на об'єднаному з квартирою балконі встановити ПВХ систему скління?

   Взагалі, можна. Але для цього потрібно обирати максимально легкі конструкції з однокамерними склопакетами. Це обумовлено тим, що, на відміну від лоджії, балкон виноситься за межі основної будівлі та розташований на окремій плиті. Остання може не витримати вагу важких енергозберігаючих ПВХ конструкцій. Оптимальним же варіантом оздоблення балкону під ключ буде встановлення холодних алюмінієвих систем.

   Яка може бути геометрія скління?

   Найбільш розповсюджена геометрична форма скління лоджії або балкону — П-образна. При цьому способі зашивається не тільки фасадна частина, але й також і бокові. 

   Г-образна геометрія скління має на увазі скління фронтальної та однієї з бокових частин. Також, у деяких випадках, оригінально буде виглядати французький тип скління.

    

   Обираючи геометричну форму скління лоджії або балкону, важливо враховувати архітектурні особливості будівлі, власні функціональні потреби та естетичні уподобання. Фахівці компанії «Арка» допоможуть вам обрати оптимальний для вашого випадку варіант конструкції та оперативно виконають всі роботи з оздоблення лоджії під ключ.