ФАСАДНІ СИСТЕМИ

з алюмінієвого профілю від виробника

ФАСАДНІ СИСТЕМИ

Наразі на будівельному ринку присутня велика кількість різноманітних будматеріалів, які дозволяють легко реалізувати будь-яке архітектурне рішення. Один з прикладів — алюмінієві фасадні системи.

Існує 5 різновидів таких конструкцій:

 1. MB-SR50N
 2. MB-WG60
 3. MB-SR50N PL\MB-SR50N HI+
 4. MB-SR50N EFEKT
 5. EXTRABOND

ВИДИ АЛЮМІНІЄВИХ ФАСАДНИХ СИСТЕМ

Складні просторові конструкції MB-WG60

Дані сучасні алюмінієві фасадні системи відрізняються гарними теплоізоляційними властивостями та забезпечують надійний захист від впливу зовнішніх факторів. Також з переваг алюмінієвої системи для фасадного скління MB-WG60 необхідно відзначити забезпечення належної вентиляції та можливість створення будь-якої форми жолоба, в залежності від загального дизайну споруду.

Декоративні кришки MB-SR50N PLMB-SR50N HI+

Такі алюмінієві світлопрозорі фасадні конструкції надають можливість зводити фасади з вузькими розділовими лініями. А завдяки великому різноманіттю профілю, архітектори та дизайнери зможуть втілити в життя найсміливіші свої проекти. Для забезпечення гарних показників тепло- та звукоізоляції, при виготовлені даного типу системи використовується матеріал РЕ, який виступає у якості ізолятора. З основних переваг алюмінієвих світлопрозорих конструкцій MB-SR50N PL\MB-SR50N HI+ треба відзначити можливість реалізації різноманітних переходів та варіантів монтажу системи до стін будинку.

Навісний вентильований фасад MB-SR50N EFEKT

На теперішній час майже не існує гідної альтернативи навісним вентильованим алюмінієвим світлопрозорим фасадам. Такі конструкції надають можливість збільшити енергоефективність споруди, на якій вони встановлені, та знизити витрати на її обслуговування. Також, завдяки різноманіттю матеріалів, світлопрозорі алюмінієві фасадні системи типу MB-SR50N EFEKT дозволяють надати будівлі унікальний зовнішній вигляд. І це при тому, що вони легко впишуться у будь-який екстер’єр.

Навісний вентильований фасад EXTRABOND

Алюмінієві фасадні системи EXTRABOND являють собою вентильовані фасади, які мають спеціальний дощовий екран. До того ж унікальна форма профілю та самих панелей дозволяє вирівняти тиск всередині та зовні. Завдяки даній особливості, дощова вода не проникає за облицювання, що запобігає руйнуванню стін будівлі під впливом вологи. До складу системи входить зовнішнє покриття, ізоляційні матеріали та безпосередньо алюмінієвий каркас.

ВИКЛИК ЗАМІРНИКА

Залиште номер телефону і ми відповімо на ваші запитання

  ПЕРЕВАГИ ФАСАДНИХ СИСТЕМ

  1828710

  Відсутність необхідності у фінішній обробці стін перед монтажем світлопрозорих фасадів

  1828710

  Доскональна геометрія. Вирівнювання стін виконується завдяки профільним сіткам, які закріплюються перед монтажем системи

  1828710

  Наявність природної вентиляції та ефективне відведення вологи

  1828710

  Можливість монтажу у будь-яку пору року

  1828710

  Термін експлуатації до 50 років

  1828710

  Можливість створення складних декоративних елементів

  МОЖЛИВО ВАС ЗАЦІКАВИТЬ

  Двері (1)

  Ворота (1)

  Вікна (55)

  Балкони (1)

  Алюміній (4)

  Аксесуари (7)

  ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

  iv1

  ЗАЯВКА

  зв’язуємось із замовником;

  розраховуємо орієнтовну вартість.

  iv2

  ЗАМІР

  виконуємо професійний замір виробу.

  iv3

  ДОГОВІР

  укладаємо договір на роботу;

  прописуємо вартість та строки виготовлення.

  iv4

  МОНТАЖ

  виготовлення та установка;

  отримуєте готові вікна та гарантійний паспорт на кожен виріб !

  ПРИКЛАДИ НАШИХ РОБІТ

  ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

  Залиште заявку і наш експерт зв'яжеться з вами та зробить попередній розрахунок робіт

   ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

   Де краще замовити скляні світлопрозорі фасади?

   Замовити якісні алюмінієві фасадні системи під будь-який архітектурний стиль, ви завжди зможете в компанії «ARKA».

   Як правильно вибрати алюмінієві фасадні системи?

   Ось декілька порад, які допоможуть вам правильно вибрати алюмінієву фасадну систему:

   • з’ясуйте ваші потреби. Перш ніж розглядати різні конструкції, визначте ваші потреби та вимоги. Наприклад, яку функцію повинен виконувати фасад — естетичну, теплоізоляційну, звукоізоляційну, захист від дощу тощо.
   • вивчіть властивості матеріалу. Алюміній — це легкий та довговічний матеріал, але його властивості можуть змінюватися в залежності від типу сплаву та обробки. 
   • дослідіть виробника. Оберіть перевіреного виробника фасадних систем, який має досвід та позитивні відгуки від клієнтів. Перевірте його репутацію, сертифікати якості та гарантійні умови.
   • ціна. Якщо ціна алюмінієвих фасадних систем здається вам занадто низькою, краще відмовитися від такої пропозиції. Це обумовлено тим, що у такому разі існує великий ризик потрапити на шахраїв або виплачувати потім безліч прихованих платежів, які скрив від вас продавець.
   Куди монтуються фасадні системи?

   Фасадні системи монтуються на зовнішніх стінах будівель з метою покращення їх функціональних, естетичних та енергоефективних характеристик.

   Скільки часу займає монтаж фасадних систем?

   Час монтажу фасадних систем може значно варіюватися в залежності від різних факторів, таких як розмір будівлі, тип фасадної системи, складність проекту, доступність робочої площадки та погодні умови. З урахуванням всіх цих факторів, процедура встановлення конструкцій може зайняти від тижня до кількох місяців.